Social media / Marketing / Outsourcing

Social media

Zajmujemy się profesjonalną obsługą profili w mediach społecznościowych.

Marketing / marketing internetowy SEM

Zajmujemy się profesjonalną obsługą profili w mediach społecznościowych.

Outsourcing usług marketingowych

Outsourcing marketingu to nic innego jak zlecenie działań marketingowych zewnętrznej firmie, która dysponuje zespołem ekspertów do którzy zajmują się m.in. wprowadzaniem produktu na rynek, jego promocją, utrzymaniem zainteresowania, prowadzenie bloga firmowego, promocji w social mediach, wysyłka newsletterów czy pomoc w wybraniu strategii, opracowanie planu marketingowego, a także wyszkolenie pracowników.

Głównym atutem outsourcingu w ogólnym rozumieniu przede wszystkim jest fakt, że specjaliści danej dziedziny są do dyspozycji Twojej firmy bez konieczności ich zatrudniania. Powierzając działania zewnętrznemu działowi marketingu uzyskujesz dostęp do całego grona, a nie jednego eksperta.

Outsourcing marketingowy umożliwi elastycznie wykorzystać zaangażowanie doświadczonych ekspertów, którzy przygotują strategie wszelkich działań marketingowych w Twojej firmie.

Jeśli Twoja firma się rozwija i szuka nowych grup klientów, jest Start-upem i rozwija produkt myśląc że z marketingiem może jeszcze poczekać lub nie posiada na etacie marketingowców skorzystaj z naszego doświadczenia, wiemy jak pomóc by działania uruchomić już dziś i przyniosły widoczne efekty.

 

Partnerstwo i wiedza

Od samego początku do końca jesteśmy Twoimi partnerami podczas planowania i realizacji działań marketingowych.

Dzielimy się z Tobą specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów, wykorzystujemy zdobyte doświadczenie zawodowe w pracy, w środowisku zarówno dla sektora małych jak i średnich przedsiębiorstw. Obserwujemy rynek, pojawiające się  nowe trendy, innowacyjne technologie – zbieramy, analizujemy i interpretujemy dane, aby dostarczyć wartościowych informacji, które ułatwią podjęcie decyzji dotyczących produktów czy usług.

Zaoszczędzisz czas

Dzięki podjęciu współpracy z nami wszelkie podjęte działania nie będą wpływać w znaczącym stopniu na wykonywane zadania Twoich pracowników. Początkowo zaangażowany najbardziej jest właściciel, z który odpowie nam na niezbędne pytania do przygotowania strategii, a także omówimy koncepcje i plan działań marketingowych. Ustalimy również kierunki działań marketingowych oraz kwestie budżetu. W następnym etapie będziemy komunikować się Twoimi pracownikami w kwestiach artykułów, zmian na stronie www, materiałów na social media.

Natomiast cały czas po naszej stronie są wszelkie zasoby do realizacji tych działań, dzięki czemu Twoi pracownicy nadal są skupieni na najważniejszym celu – realizacji swoich zadań.

Współpracując z nami Twoja firma może podjąć realizacje równoległych działań marketingowych, których efekty będą znacznie szybciej widocznie niż w przypadku pracy osoby zatrudnionej na etat.